ROK SZKOLNY 2020/2021

II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Leżajsku / czerwiec-październik 2020 r.

• Daniel Kaźmierczak – fortepian – III miejsce (przygotowanie p. M.Wieczorek)

• Agnieszka Lewandowska – fortepian – wyróżnienie 
                                                               (przygotowanie p. P.Wywrot-Nowicka)

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny w Paryżu / październik 2020 r.

• Malwina Jasińska – fortepian – I miejsce (przygotowanie p. A.Liman)

V Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów
i kontrabasistów w ramach Festiwalu FORTE 
/ listopad 2020

• Lena Wojtkowiak – skrzypce – wyróżnienie

• Zofia Makieła – skrzypce – udział

(przygotowanie p. W.Giedziun, akompaniament p. M.Wieczorek)

• Felicja Stolarska – skrzypce – wyróżnienie

(przygotowanie p. P.Muszkieta, akompaniament p. A.Liman)

XXIII Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych / grudzień 2020 r.

• Pola Radziszewska – flet – III miejsce 
  (przygotowanie p. M.Piotrowski, akompaniament p. P.Rosa)

• Tymon Tłuczek – saksofon – udział

• Jakub Sosulski – saksofon – wyróżnienie
 
(przygotowanie p. M.Wrzosek, akompaniament p. P.Rosa)

• Lena Stanisławska – fagot – udział

• Alicja Kielan – fagot – III miejsce
 
(przygotowanie p. A.Murawka, akompaniament p. P.Rosa)

• Jan Kozłowski – klarnet – udział

• Stanisław Kopiczko – klarnet – udział

• Emilia Kowalczuk – klarnet – wyróżnienie

• Mateusz Woźniak – klarnet – wyróżnienie 
(przygotowanie p. P.Kroczek, akompaniament p. A.Kistowski)

• Maria Głuszak – puzon – udział

• Maksymilian Haraj – puzon – udział

• Filip Bartkowski – puzon – wyróżnienie

• Franciszek Maćkowiak – puzon – wyróżnienie

• Agata Mizera – puzon – I nagroda 
 (przygotowanie p. P.Nobik, akompaniament p. P.Rosa oraz p.A.Liman)

II Internetowy Konkurs Fletowy "Zaczarowany flet Luny" Wrocław / 9 stycznia 2021 r.

• Pola Radziszewska – flet – wyróżnienie 
(przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. P.Rosa)

XXIV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego w Tuchowie / styczeń 2021 r.

• Daniel Kaźmierczak – fortepian – I miejsce

• Anna Gąsiorek – fortepian – III miejsce (przygotowanie p. M. Wieczorek)

 V Ogólnopolski Festiwal Fagotowy w Wadowicach / styczeń 2021 r.

• Alicja Kielan – fagot – złoto

• Lena Stanisławska – fagot – złoto

• Anna Głowińska – fagot – srebro

(przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. P.Rosa)

I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Fenomeny Muzyczne" / luty–marzec 2021

• Daniel Kaźmierczak – fortepian – wyróżnienie

• Anna Gąsiorek – fortepian – udział (przygotowanie p. M. Wieczorek)

• Malwina Jasińska – fortepian – wyróżnienie (przygotowanie p. A. Liman)

XXIX Konfrontacje Instrumentów Dętych Oława / marzec 2021 r.

• Maria Kozicz – puzon – udział

• Agata Mizera – puzon – wyróżnienie

• Maria Głuszak – puzon – udział

• Filip Bartkowski – puzon – udział

• Franciszek Maćkowiak – puzon – udział

• Maksymilian Haraj – puzon – udział

• Lena Kazimierczak – tuba – wyróżnienie

• Mateusz Kryczka – tuba - wyróżnienie 
(przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. A. Liman oraz p. P. Rosa)

IV Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny TAMBURI DI CANTO w Dąbrowie Górniczej / marzec 2021 r.

• Antonina Kanert – perkusja - wyróżnienie (przygotowanie p. M. Koperska)

IX Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka w Lesznie / 15 marca 2021 r.

• Lena Wojtkowiak – skrzypce - wyróżnienie

(przygotowanie p. W. Giedziun, akompaniament p. M. Wieczorek)

Turniej Młodych Pianistów w Lesznie / 15 marca 2021 r.

• Jadwiga Panas – fortepian – udział

• Julia Czarnecka – fortepian – wyróżnienie (przygotowanie p. P.Rosa)

• Barbara Narożna – fortepian – pochwała

• Antonina Ratajczak – fortepian – pochwała (przygotowanie p. A.Kistowski)

IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Iwony Kuźmy "Pianogranie" w Krakowie/ marzec 2021

• Daniel Kaźmierczak – fortepian – I miejsce

• Anna Gąsiorek – fortepian - wyróżnienie (przygotowanie p. M. Wieczorek)

XIX Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant" w Sochaczewie / marzec 2021 r.

• Lena Dura – skrzypce – wyróżnienie specjalne

(przygotowanie p. P.Muszkieta, akompaniament p. A.Liman)

• Jagoda Rodziewicz – skrzypce – udział

• Lena Wojtkowiak – skrzypce - udział

(przygotowanie p. W.Giedziun, akompaniament p.M.Wieczorek)

XII Międzynarodowy Konkurs World Open Online Music Competition w Belgradzie/ kwiecień 2021 r.

• Stanisław Kopiczko – klarnet – II nagroda

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. A. Kistowski)

Ogólnopolski Konkurs Online - II Buskie Konfrontacje Saksofonowe / 24 kwietnia 2021 r.

• Jakub Sosulski – saksofon – brązowy saksofon

• Tymon Tłuczek – saksofon - wyróżnienie

(przygotowanie p. P.Wasylków-Francuz, akompaniament p. P.Rosa)

XIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Mistrz Klawiatury” Warszawa / 22-23 kwietnia 2021 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian - wyróżnienie (przygotowanie p. M.Moruś)

II Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej im. Wiłkomirskich w Łodzi / 22-24 kwietnia 2021 r.

• Kwintet dęty blaszany: Agata Mizera, Maria Kozicz, Maria Głuszak, Lena Kazimierczak,

Maksymilian Haraj – III nagroda (przygotowanie p. P. Nobik)

X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Wiosenne Spotkania Muzyczne"
w Kolbuszowej 
/ 22-23 kwietnia 2021 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian – III miejsce (przygotowanie p. M.Moruś)

XXI Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej / 24 kwietnia 2021

• Stanisław Kopiczko – klarnet – nagroda II stopnia

(przygotowanie p. P.Kroczek, akompaniament p. A.Kistowski)

XII Międzyszkolny Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Kościanie / 28-29 kwietnia 2021 r.

• Klara Kliszczak – fortepian – I miejsce

• Blanka Jurkowska – fortepian – II miejsce

• Malwina Jasińska – fortepian – I miejsce

• Leon Olek – fortepian – udział

• Iga Przybyła – fortepian – udział (przygotowanie p. A. Liman)

• Agnieszka Lewandowska – fortepian – II miejsce (przygotowanie p. M. Moruś)

• Daniel Kaźmierczak – fortepian – II miejsce

• Anna Gąsiorek – udział (przygotowanie p. M.Wieczorek)

• Julia Czarnecka – fortepian – udział (przygotowanie p. P.Rosa)

19. Wielkopolski Turniej Muzyczny w Kole / 30 kwietnia 2021 r.

• Agata Mizera – puzon – II nagroda

• Filip Bartkowski – puzon – III miejsce

• Lena Kazimierczak – puzon – wyróżnienie

• Maria Kozicz – puzon – wyróżnienie

• Maksymilian Haraj – puzon – udział

• Mateusz Kryczka – tuba – udział

(przygotowanie p. P.Nobik, akompaniament p.P.Rosa)

• Stanisław Kopiczko – klarnet – wyróżnienie

(przygotowanie p. P.Kroczek, akompaniament p. A.Kistowski)

"Dziecięce Interpretacje Muzyczne" - Konkurs Pianistyczny Online, w Tarnobrzegu / maj 2021 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian – I miejsce (przygotowanie p. M.Moruś)

ISCART INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION w Lugano w Szwajcarii / maj 2021 r.

• Stanisław Kopiczko – klarnet – I miejsce

(przygotowanie p. P.Kroczek, akompaniament p. A.Kistowski)

I Szkolny Konkurs Pianistyczny dla Uczniów Klas Fortepianu Dodatkowego

/ 10 maja 2021 r.

Tytuł Laureata:

• Grupa A: Tymon Tłuczek

• Grupa B: Sonia Mączkowiak, Jakub Sosulski, Grzegorz Terebecki, Damian Zwoliński.

Wyróżnienia:

• Grupa A: Mateusz Dęga, Stanisław Kopiczko, Felicja Stolarska.

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2021 / maj 2021 r.

• Daniel Kaźmierczak – fortepian – II miejsce

• Anna Gąsiorek – fortepian – wyróżnienie (przygotowanie p. M.Wieczorek)

• Agnieszka Lewandowska – fortepian – III miejsce (przygotowanie p. M.Moruś)

• Alicja Kielan – fagot – I miejsce

• Lena Stanisławska – fagot – I miejsce

(przygotowanie p. A.Murawka, akompaniament p. P.Rosa)

• Jakub Sosulski – saksofon – II miejsce

(przygotowanie p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P.Rosa)

• Maksymilian Haraj – puzon – wyróżnienie

• Agata Mizera – puzon –wyróżnienie

• Kwintet dęty blaszany - wyróżnienie (przygotowanie p. P.Nobik, p.P.Rosa)

• Stanisław Kopiczko – klarnet – udział

(przygotowanie p. P.Kroczek, akompaniament p. A.Kistowski)

IV Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych
I stopnia w Wadowicach 
/ maj 2021 r.

• Alicja Kielan – fagot – III nagroda

• Lena Stanisławska – fagot – wyróżnienie I stopnia

(przygotowanie p. A.Murawka, akompaniament p.P.Rosa)

V Regionalny Konkurs Perkusyjny - Konfrontacje Młodych Werblistów w Gostyniu

/ 17 maja 2021 r.

• Szymon Duda - perkusja – III miejsce

• Antonina Kanert - perkusja – udział (przygotowanie p. M.Koperska)

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Muzyczne obrazy" / 17 – 19 maja 2021 r.

• Malwina Jasińska – fortepian – I nagroda

• Klara Kliszczak - fortepian – III nagroda

• Blanka Jurkowska - fortepian – wyróżnienie (przygotowanie p. A.Liman)

• Daniel Kaźmierczak - fortepian – III nagroda

• Anna Gąsiorek - fortepian – udział (przygotowanie p. M.Wieczorek)

• Agnieszka Lewandowska - fortepian – udział (przygotowanie p. M.Moruś)

Międzynarodowy Wirtualny Konkurs Pianistyczny i Kameralny im. Marii Szymanowskiej i Karola Kurpińskiego w Kutnie

/ 17-20 maja 2021 r.

• Zespół instrumentów dętych blaszanych:

Agata Mizera, Maria Głuszak, Maria Kozicz, Lena Kazimierczak, Maksymilian Haraj – udział (przygotowanie p. P. Nobik)

XIV Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim / 19 - 22 maja 2021 r.

• Stanisław Kopiczko – klarnet – wyróżnienie

(przygotowanie p. P.Kroczek, akompaniament p. A.Kistowski)

VI Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy w Nowym Tomyślu /26 maja 2021 r.

• Grzegorz Terebecki – akordeon – tytuł laureata

• Denneyah Reid – akordeon – wyróżnienie

• Antoni Kasiński – akordeon – wyróżnienie

• Aleksandra Wodziwodzka – akordeon – wyróżnienie (przygotowanie p. W.Michalik)

Ogólnopolski Konkurs Saksofonowy w Łodzi / 28 maja 2021 r.

• Jakub Sosulski – saksofon – udział

• Gabriela Buczkowska - saksofon – udział

• Tymon Tłuczek - saksofon – udział

(przygotowanie p. P.Wasylków-Francuz, akompaniament p. P.Rosa)

XIV Ogólnopolski "Łowiecki" Konkurs Miniatur Fortepianowych Online
we Wrocławiu 
/ 28-29 maja 2021 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian – II miejsce (przygotowanie p. M.Moruś)

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. prof. Janiny Romańskiej - Werner
w Krakowie 
/ 29-30 maja 2021

• Agnieszka Lewandowska – fortepian – wyróżnienie (przygotowanie p. M.Moruś)

• Daniel Kaźmierczak – fortepian – wyróżnienie

• Anna Gąsiorek – fortepian – udział (przygotowanie p. M.Wieczorek)

VI Forum Klarnetowo –Saksofonowe w Krośnie Odrzańskim / 29-30 maja 2021 r.

• Jakub Sosulski – saksofon – II miejsce

• Gabriela Buczkowska – saksofon – III miejsce

• Damian Zwoliński – saksofon – wyróżnienie

(przygotowanie p. P.Wasylków-Francuz, akompaniament p. P.Rosa)

I International Viennese Spring Music Competition w Wiedniu / 30 maja 2021 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian – I miejsce (przygotowanie p. M.Moruś)

I Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej "KraCamera 2021" w Krakowie

/ 29 - 31 maja 2021 r.

• Zespół instrumentów dętych blaszanych:

Agata Mizera, Maria Głuszak, Maria Kozicz, Lena Kazimierczak,
Maksymilian Haraj 
III miejsce (przygotowanie p. P. Nobik)

III Międzynarodowy Konkurs Instrumentalistów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Tymbarku / 22 maja - 1 czerwca 2021 r.

• Zespół instrumentów dętych blaszanych:

Agata Mizera, Maria Głuszak, Maria Kozicz, Lena Kazimierczak,
Maksymilian Haraj 
II miejsce (przygotowanie p. P. Nobik)

IV Igrzyska Skrzypcowe im. J.Kaliszewskiej w Zbąszyniu / 4-6 czerwca 2021 r.

• Felicja Stolarska - skrzypce – udział

(przygotowanie p. P.Muszkieta, akompaniament p.A.Liman)

I Konkurs czytania nut a vista na fortepianie / 8 czerwca 2021 r.

Laureaci:

Mateusz Cybichowski, Antonina Stolarska, Jakub Sosulski

Wyróżnienia:

Malwina Jasińska, Stanisław Stankiewicz

Udział:

Filip Trochonowicz, Agnieszka Lewandowska,

Jadwiga Panas, Stanisław Kopiczko, Sonia Mączkowiak

I Ogólnopolski Konkurs „Co młodym w duszy gra” w Rudzie Śląskiej

/ 8-10 czerwca 2021 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian – wyróżnienie (przygotowanie p. M.Moruś)

• Daniel Kaźmierczak - fortepian – II miejsce

• Anna Gąsiorek - fortepian – II miejsce (przygotowanie p. M.Wieczorek)

• Marianna Kubiak - wiolonczela – udział

(przygotowanie p. K.Napiwodzka, akompaniament p.J.Pietrzak)

• Magdalena Rzadkiewicz - wiolonczela – udział

(przygotowanie p. M.Ruszniak, akompaniament p.M.Wieczorek)

III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych im. B. Strawy i F. Krzemińskiego
w Lublinie 
/ 17 maja – 10 czerwca 2021 r.

• Jakub Sosulski - saksofon – wyróżnienie

(przygotowanie p. P.Wasylków-Francuz, akompaniament p. P.Rosa)

• Pola Radziszewska - flet – II miejsce

(przygotowanie p. M.Piotrowski, akompaniament p.M.Moruś)

• Stanisław Kopiczko - klarnet – II miejsce

(przygotowanie p. P.Kroczek, akompaniament p. A.Kistowski)

II Festiwal Muzyki Kameralnej w Kowalewie Pomorskim / 16 czerwca 2021 r.

• Zespół instrumentów dętych blaszanych:

Agata Mizera, Maria Głuszak, Maria Kozicz, Lena Kazimierczak,
Maksymilian Haraj 
II miejsce (przygotowanie p. P. Nobik)

World Open Online Music Competiton Belgrad, Serbia / 18 czerwca 2021 r.

• Alicja Kielan - fagot – II nagroda

• Lena Stanisławska - fagot – II nagroda

(przygotowanie p. A.Murawka, p. A.Adamczyk, akompaniament p. P.Rosa)

• Pola Radziszewska - flet – I nagroda

(przygotowanie p. M.Piotrowski, akompaniament p.M.Moruś)

• Stanisław Kopiczko - klarnet – II nagroda

(przygotowanie p. P.Kroczek, akompaniament p.A.Kistowski)

II International Online Instrumental Performance Competition, Toronto, Kanada/ lipiec 2021 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian – II miejsce (przygotowanie p. M. Moruś)

Vienna Virtuoso Music Competition, Austria/ lipiec 2021 r.

• Klara Kliszczak – fortepian – II miejsce

• Malwina Jasińska – fortepian – I miejsce i Nagroda Specjalna

                                             (przygotowanie p. A. Liman)



ROK SZKOLNY 2019/2020

Golden Classical Music Awards w Nowym Jorku / 5 listopada 2019 r.

 (przygotowanie p. A. Liman)

II Pałacowe Spotkania Młodych Dęciaków w Jankowicach / 30 listopada 2019 r.

(przygotowanie  p. M.Piotrowski, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie  p. M.Wrzosek, akompaniament p. P.Rosa)

(przygotowanie  p. A.Murawka, akompaniament p. P.Rosa)

(przygotowanie  p. P.Joks, akompaniament p. A.Liman)

(przygotowanie  p. P.Nobik, akompaniament p. M.Moruś)

 

XXV Słupeckie Spotkania Muzyczne / 28-29 listopada 2019 r.

  (przygotowanie p. P. Dybizbański)


18 Wielkopolski Turniej Muzyczny w Kole / 21 lutego 2020 r.

 (przygotowanie  p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

 (przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

 (przygotowanie  p. M.Wrzosek, akompaniament p. P.Rosa)

Kategoria zespołów kameralnych:

(przygotowanie p. P. Kroczek)

(przygotowanie p. P. Nobik)

 IV Ogólnopolski Festiwal Fagotowy w Wadowicach / 10-12 stycznia 2020 r.

(przygotowanie  p. A.Murawka)

 International Music Competition - Belgrade / marzec 2020 r.

(przygotowanie  p. A.Murawka, akompaniament p.P.Rosa)

Fanfares of Lviv Quarantine 2020 / kwiecień/maj 2020 r.

 (przygotowanie  p. M.Wrzosek)

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Opus 2020 w Krakowie / maj 2020 r.

 (przygotowanie  p. P.Kroczek)

I Internetowy Konkurs Fletowy 2020 / maj 2020 r.

 (przygotowanie  p. M.Piotrowski)

Szkolny konkurs online na samodzielne przygotowanie utworu fortepianowego / 5-7 czerwca 2020 r.

Laureaci: Malwina Jasińska, Hanna Kozłowska, Agnieszka Lewandowska, Jakub Sosulski, Stanisław Stankiewicz, Tymon Tłuczek

Wyróżnieni: Mateusz Cybichowski, Piotr Kozłowski, Olga Mokrogulska, Jadwiga Panas, Antonina Stolarska.

 

Music Alive - I International Piano Competition Online - czerwiec 2020 r.

(przygotowanie  p. M. Wieczorek)

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

IV Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny
„I pierwszak może być mistrzem” w Warszawie
  / 9-10 listopada 2018 r.

(przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. P. Rosa)

XXII Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych
w Poznaniu / 1 grudnia 2018 r.

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie  p. A.Murawka, akompaniament p. P.Rosa)

(przygotowanie  p. P.Wasylków-Francuz, akompaniament p. P.Rosa)

Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej

Listopad/grudzień 2018 r.

          (przygotowanie p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

          (przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

 (przygotowanie p. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. K. Napiwodzka-Bulek,
akompaniament p. M. Wieczorek )

(przygotowanie p. W. Giedziun, akompaniament p. M. Wieczorek)

(przygotowanie p. M. Moruś)

(przygotowanie p. P. Rosa)

(przygotowanie p. J. Pietrzak)

(przygotowanie p. P. Wywrot-Nowicka)

SZKOLNY KONKURS CZYTANIA NUT A’VISTA

/ 31 stycznia - 1 lutego 2019 r.

I NAGRODA (w poszczególnych kategoriach):

Kaja Duszczak, Olga Mokrogulska, Maurycy Majewski,

Amelia Kurantowicz, Gabriela Rowińska,
Maja Zawilińska, Kornelia Mazurek, Pola Cugier

WYRÓŻNIENIA:

Liliana Krynicka, Olga Mokrogulska, Jacek Meszka, Franciszek Moroz, Julia Pijanowska, Weronika Szturma, Jacek Meszka, Julia Moroz, Nina Bartkowska,
Julia Cieciora, Maja Surma, Martyna Pospieska,

Amelia Zawilińska, Kornelia Mazurek, Anna Maria Rzesoś, Jakub Rowiński, Julia Cieciora,
Weronika Bartkowiak, Wiktoria Jaźwicka, Emilia Kubiak, Dominika Tarnionek

17 Wielkopolski Turniej Muzyczny w Kole

/ 8 lutego 2019 r.

(przygotowanie  p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

Kategoria zespołów kameralnych:

XXVII Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych

/ 8-9 marca 2019 r.

(przygotowanie  p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

III Gorzowski Turniej Stroikowy / 5 marca 2019 r.

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

XI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny w Kościanie / 7 marca 2019 r.

(przygotowanie p. J. Pietrzak)

(przygotowanie p. P. Wywrot-Nowicka)

Marcowy Konkurs Klarnetowy w Szczecinie / 11 marca 2019 r.

 (przygotowanie p. P. Kroczek,  akompaniament p. M. Wieczorek)

XI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Za Kotarą w Lesznie
/ 18 marca 2019 r.

 (przygotowanie p. P. Wywrot-Nowicka)

VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. B. Bartoka
 w Warszawie / 22-24 marca 2019 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

II Dziecięco – Młodzieżowy Konkurs Muzyczny
 im. Ks. Dra J. Surzyńskiego / 5 kwietnia 2019 r.

 (przygotowanie p. M. Moruś)

XVI Zachodniopomorski Konkurs Perkusyjny

/ 16-18 kwietnia 2019 r.

(przygotowanie p. M. Koperska)

XXVI Ogólnopolski Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych

/ 27 kwietnia 2019 r.

(przygotowanie p. P. Nobik)

XXXIX Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku / 9-11 maja 2019 r.

(przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. P. Rosa )

I Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej im. Wiłkomirskich
 w Łodzi / 11-12 maja 2019 r.

(przygotowanie p. P. Nobik)

XIII Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim

/ 14-18 maja 2019 r.

Zespół: Maja Surma, Aleksander Nowak, Weronika Szturma –  III nagroda

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

IV Regionalny Konkurs Perkusyjny w Gostyniu / 20 maja 2019 r.

(przygotowanie  p. M. Koperska)

Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy w Nowym Tomyślu / 22 maja 2019 r.

 (przygotowanie  p. W. Michalik)

XII Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych Brno 2019 / 1 czerwca 2019 r.

(przygotowanie  p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś )

III Koszaliński Konkurs Akordeonowy / 8 czerwca 2019 r.

(przygotowanie  p. W. Michalik )

International Piano Talents Competition w Mediolanie / 4-9 czerwca 2019 r.

Ogólnopolski Konkurs „Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich”

/ 15 czerwca 2019 r.

(przygotowanie  p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman )

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

XVII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego

w Łomiankach

/ 23-28 listopada 2017 r.

(przygotowanie p. A. Liman)


X Ogólnopolski Konkurs Dziesięciolatków w Opolu

  / 16 listopada 2017 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

XXV Międzynarodowy Festiwal Chopinowski w Sochaczewie

/ 23-26 listopada 2017 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

I Poznańskie Spotkania Młodych Dęciaków

 / 25 listopada 2017 r.

(przygotowanie p. M. Łopińska, akompaniament p. A. Liman)

 (przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

 (przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

 (przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny

„I pierwszak może być mistrzem”

  / 11-12 listopada 2017 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

XXIII Słupeckie Spotkania Muzyczne

/ 30 listopada – 1 grudnia 2017 r.

 (przygotowanie p. P. Dybizbański)

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Libiążu

/ 20-21 stycznia 2018 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

16 Wielkopolski Turniej Muzyczny w Koninie

/ 26 stycznia 2018 r.

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie  p. P Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie  p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

Kategoria zespołów kameralnych:

Antonina Kasprzak, Weronika Szturma, Maja Surma, Aleksander Nowak – II miejsce

(przygotowanie p. P. Kroczek)

Wiktor Preyer, Oskar Nowak, Eryk Zawarty, Maksymilian Haraj – wyróżnienie

(przygotowanie p. P. Nobik)

Mateusz Koterba, Jakub Zakrzewski,

Maurycy Majewski - udział

(przygotowanie p. P. Joks)

XXIII Ogólnopolski Turniej Pianistyczny w Żaganiu

/ 8-10 lutego 2018 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

XXVI Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych

/ 10-11 marca 2018 r.

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie  p. M. Łopińska, akompaniament p. A. Liman)

(przygotowanie  p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie  p. A. Murawka, akompaniament p. P. Rosa)

XI Regionalny Konkurs Pianistyczny w Gostyniu

/ 23 marca 2018 r.

(przygotowanie p. M. Moruś)

(przygotowanie p. P. Rosa)

(przygotowanie p. M. Wieczorek)

(przygotowanie p. P. Wywrot)

VIII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy w Szczecinie

/ 11-15 kwietnia 2018 r.

Zespół w składzie: Maja Surma, Aleksander Nowak, Weronika Szturma, Antonina Kasprzak – wyróżnienie

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

I Dziecięco – Młodzieżowy Konkurs Muzyczny

im. Ks. Dra J. Surzyńskiego w Kościanie

/ 20 kwietnia 2018 r.

Nagroda Specjalna za najlepsze wykonanie utworu ks. J. Surzyńskiego

 (przygotowanie p. M. Moruś)

XIII Makroregionalne Forum Młodych Wiolonczelistów

w Gdańsku

/ 24 kwietnia 2018 r.

(przygotowanie  p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Wieczorek)

V Konkurs Pianistyczny dla Dzieci i Młodzieży

w Nakle nad Notecią

/ 28 kwietnia 2018 r.

(przygotowanie. p. A. Liman)

Ogólnopolski Konkurs Talenty Skrzypcowe 2018 w Poznaniu

/ 27-29 kwietnia 2018 r.

 (przygotowanie  p. A. Osowska-Machaj, akompaniament p. M. Wieczorek)

XXXVIII Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku

/ 4-5 maja 2018 r.

 (przygotowanie  p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

XXV Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe

/ 13-15 maja 2018 r.

 (przygotowanie  p. K. Napiwodzka-Bulek, akompaniament p. J. Pietrzak)

VI Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej

– Brodnica Ensamble

/ 15 maja 2018 r.

          Zespół instrumentów dętych blaszanych w składzie:

Wiktor Preyer, Maksymilian Haraj, Oskar Nowak,

Eryk ZawartyIII miejsce

(przygotowanie  p. P. Nobik)

XXI Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Muzyki Gitarowej

w Trzęsaczu

/ 31 maja – 2 czerwca 2018 r.

(przygotowanie  p. P. Dybizbański)

XIII Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów

w Świdnicy

/ 7 czerwca 2018 r.

(przygotowanie  p. A. Liman)

II Ogólnopolskie Igrzyska Skrzypcowe w Zbąszyniu

/ 15-17 czerwca 2018 r.

 (przygotowanie  p. A. Osowska-Machaj, akompaniament p. M. Wieczorek)

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

XXI Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych

w Poznaniu

26 listopada 2016 r.

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie p. M. Krasowiak, akompaniament p. P. Rosa)

 (przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. P. Wywrot)

 (przygotowanie p. M. Łopińska, akompaniament p. A. Liman)
 

15. Wielkopolski Turniej Muzyczny w Kole

  20 stycznia 2017 r.

 (przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

(przygotowanie p. M. Łopińska, akompaniament p. A. Liman)

 (przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

 

Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej

styczeń 2017 r.

  (przygotowanie p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

  (przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

 (przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. P. Rosa)

 (przygotowanie p. M. Łopińska, akompaniament p. A. Liman)

 (przygotowanie p. W. Michalik)

 (przygotowanie p. M. Moruś)

 (przygotowanie p. A. Liman)

 (przygotowanie p. P. Wywrot)

 (przygotowanie p. M. Wieczorek)

 (przygotowanie p. K. Napiwodzka-Bulek, akompaniament p. M. Wieczorek )

 (przygotowanie p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Wieczorek)

 (przygotowanie p. P. Dybizbański)

 (przygotowanie p. M. Krasowiak, akompaniament p. P. Rosa)

 (przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. Magdalena Moruś)

    (przygotowanie p. Z. Rzeczkowska, akompaniament p. M. Wieczorek)

 (przygotowanie p. A. Machaj, akompaniament p. M. Wieczorek)

Wyróżnieni nauczyciele: p. P. Dybizbański, p. P. Joks,
p. P. Kroczek, p. A. Liman, p. M. Łopińska, p. A. Machaj ,
p. K. Napiwodzka – Bulek, p. M. Wieczorek.

Wyróżnieni akompaniatorzy: p. A. Liman, p. M. Moruś,
                                                 p. M. Wieczorek

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Henryku Wieniawskim

  27 stycznia 2017 r.

XXV Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych

  10-11 marca 2017 r.

(przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

 

II Gorzowski Turniej Stroikowy

18 marca 2017 r.

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

 

Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny „Za Kotarą” w Lesznie

22 kwietnia 2017 r.

 (przygotowanie p. P. Wywrot)

 

III Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy w Kowalewie Pomorskim

24-25 kwietnia 2017 r.

(przygotowanie  p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Wieczorek)

 

X Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny w Kościanie

26-27 kwietnia 2017 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

 (przygotowanie p. M. Moruś)

(przygotowanie p. M. Wieczorek)

 (przygotowanie p. P. Wywrot)

 (przygotowanie p. P. Rosa)

 

XIX Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy w Malborku

8 maja 2017 r.

(przygotowanie p. M. Ruszniak, akompaniament p. P. Rosa)

 

XII Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim

9-13 maja 2017 r.

Kategoria solistów:

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

 

Kategoria zespołów kameralnych:

Feliks Kucharski – II miejsce

(przygotowanie p. P. Kroczek)

 

XVI Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów

26 – 27 maja 2017 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

 

15. Concorso Internazionale di Esecuzione Musicale "Premio Citta di Padova”

11- 18 czerwca 2017 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

XX Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Gitarowy w Trzęsaczu

15 – 17 czerwca 2017 r.

(przygotowanie. p. P. Dybizbański)

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

Ogólnopolski Konkurs „I pierwszak może być mistrzem” w Warszawie

7 - 8 listopada 2015 r. 

(przygotowanie p. A. Liman) 

XXI Słupeckie Spotkania Muzyczne
27 – 28 listopada 2015 r.
 

(przygotowanie. p. W. Michalik) 

IX Konkurs Pianistyczny im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu

27 – 28 listopada 2015 r. 

XX Wielkopolski Konkurs Instrumentów Dętych Poznaniu

  5 grudnia 2015 r. 

(przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej XIII Harmonia Viva

 4 – 5 grudnia 2015 r. 

 (przygotowanie p. W. Michalik)

40 Ogólnopolski Konkurs Bachowski im. S. Hajzera w Zielonej Górze 

4 – 6 grudnia 2015 r. 

 (przygotowanie p. Z. Rzeczkowska, akompaniament p. A. Liman)

Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej

grudzień 2015 - styczeń 2016 r.

komunikaty

Zdjęcia z Koncertu Muzyki Polskiej znajdują się już w kronice szkolnej

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi albumami zdjęć z koncertów i wydarzeń w kronice szkolnej 

Gratulujemy sukcesów konkursowych oraz udziału w muzycznych wydarzeniach. Zachęcamy do zapoznania się z kroniką szkolną aby poznać szczegóły

Informujemy, że wszystkie dokumenty i informacje organizacyjne dotyczące roku szkolnego 2021/2022 są umieszczone na stronie internetowej szkoły.

BIBLIOTEKA CZYNNA:

poniedziałek: 15.30 - 18.30

wtorek: 15.30 - 18.45

czwartek 15.30 - 18.45